EGE ENGELSİZ YAŞAM DERNEĞİ

Derneğimiz 2019 yılında gönüllü bireylerin katılımı ile 7 anne tarafından kurulmuştur. Engelli bireylerin yaşama aktif katılımlarını sağlamak, günlük ve sosyal yaşam becerilerini tüm alanda desteklemek için hizmet vermeye başlamıştır. İlkemiz engelli bireylere, engelli bireye sahip ailelere, çocuklara, gençler için sanat, kültür, eğitim, spor ve kişisel alanda gelişimlerini desteklemek için hizmet veren bir sivil toplum örgütüdür.

 

Çalışmalarımızın hazırlanmasında ve aile eğitim çalışmalarında tüm destekleri akademik ve profesyonel ortak çalışmalarla gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Tüm bu çalışmalarda özel çocuklar ve aileleri için büyük destek vermek için yola çıkmış bulunuyoruz. Meslek edindirme, istihdam sağlama, proje üretme ve eğitim vermek ilkesiyle yolumuza devam ediyoruz.

 

Derneğimiz gönüllülerimiz ile özel çocuklarımız ve ailelerinin yanında olarak mutlu bir gelecek hazırlamak için çalışmaktadır. Bizler inanıyoruz ki, projelerimiz sonunda spor, sanat ve eğitim alanında özel çocuklarımızın başarılarını birlikte kutlamanın ve hep birlikte örnek başarı hikayelerine katkı sağlamış olmanın gururunu yaşamak için çalışacağız.